MURATHAN TİCARET müşterilerine değer ve kalite sağlayan bir palet yönetim firmasıdır. Özelleştirilmiş palet yönetim sistemi, yenilikçi palet çözümü, palet teslimi, yenilikçi palet dağıtımı sayesinde MURATHAN TİCARET, Türkiye’ de ki en saygın ve güvenilir palet yönetim firmalarından biri haline gelmiştir.

MURATHAN TİCARET dürüstlük, güvenilirlik, sıkı çalışma, benzersiz hizmetler ve dikkate değer müşteri desteği gibi güçlü bir değerler seti üzerine kurulmuştur. Ayrıca firmamız, TÜRKİYE’ de kıyıdan kıyıya müşterileri ile güçlü bir üne sahiptir. Sürekli büyüyen müşteri listemiz, özveri, kaliteli hizmetler ve iş ahlakımızın açık bir kanıtıdır. Müşterilerimizin % 65’inden fazlasının tekrarlanan müşteriler veya yönlendirilen müşteriler olduğunu belirtmek ilginçtir; bu da kaliteli hizmet sunumundaki gücümüzü göstermektedir.

Ancak bizi muhtemelen palet yönetimi çözüm alanındaki rakiplerimizden ayıran şey çalışanlarımızdır. MURATHAN TİCARET olarak personelimiz en büyük kaynağımızdır. Her gün size en iyi palet çözümünü sunmak için uzmanlıklarını, eğitimlerini, deneyimlerini ve sıkı çalışmalarını birleştiriyorlar. Personelimizi becerilerini geliştirmek ve sektördeki en son gelişmelerden haberdar olmak için sürekli eğitim programlarına katılıyoruz.

Bizi sektörde öncü yapan bir diğer neden ise üstün altyapımız ve teknolojimizdir. Burada, hassasiyet, üstün kalite ve bütünlüğü garanti etmek için yüksek teknoloji kaynaklarına ve sisteme sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Örneğin, Palet Tasarım Sistemimiz PDS, müşterilerimizin maliyet, zaman, kaynak ve yerden tasarruf sağlayan bilgisayar için optimize edilmiş palet tasarımları ile donatılmasını sağlar.

Son olarak, geleneğimiz hizmet sunumumuzda ayrılmaz bir rol oynamaktadır. MURATHAN TİCARET olarak, tüm kanımızda akan sonuç odaklı bir kültüre sahibiz.